Jizdenka na mobilu ceske drahy

jízdní řády český krumlov

tesco leták 2019

česká pošta novodvorská praha

sony vegas pro 14 slunečnice

česká pošta postřelmov

přání k narozeninám pro řidiče

jak dlouho kvete slunečnice

počasí borohrádek

ulož tlo

televižní program

Jízdenky a ČD Kredit | České dráhy, a.s.

S Jízdenkou na léto může jeden cestující cestovat 7 nebo 14 dnů ve 2. třídě všech kategorií vlaků Českých drah. Jízdenku je možné zakoupit jen pro období od 1. července do 31. srpna, v prodeji je od 15. června. Jízdenka na léto je nepřenosná a cestovat na ní může jen osoba, jejíž jméno je na jízdence uvedeno.

Jízdenka na léto | České dráhy

jizdenka na mobilu ceske drahy
Například se na vás hodná pokladní neusměje u pokladny. Některé jízdenky, zejména ty do zahraničí, je zase možné koupit jen v pokladně a na webu je nenajdete. Také pozor na to, že jízdenky na jméno, které koupíte online, nejsou přenosné a nemůže tak na ni cestovat nikdo jiný než osoba, jejíž jméno je na jízdence.

Jízdenka na léto | Mobilní web ČD

Přejít na starý IDOS. Česky. English. Deutsch. O aplikaci. Vymazat uložené údaje. Nápověda. Smluvní podmínky. Zákaznická podpora. Jízdenky Spojení Vlaky + Autobusy + MHD

České dráhy - jízdenka na léto - YouTube

Na základě smlouvy o poskytování služeb se Poskytovatel zavazuje, že Uživatele zařadí do systému Skrblík.cz a bude mu zejména prostřednictvím e-mailových zpráv zasílat vybrané slevové nabídky a umožní mu vkládat komentáře k příspěvkům na Webové stránce. Uživatel se zavazuje poskytnout platné osobní údaje.

Vyhledávač spojení | České dráhy, a.s.

Chcete mít své jízdenky pod kontrolou a sbírat ČD Body za nákupy v mobilu? Přihlaste se svým účtem z webu www.cd.cz. Nemáte žádné platné jízdenky k dispozici. Přihlásit. Dříve zakoupené jízdenky. Koupit jízdenku. Dobít ČD Kredit. Vrácení a výměna dokladů. Mapa stránek Kontakty Hledání na webu.

Proč kupovat jízdenky Českých drah na webu nebo v mobilní

jizdenka na mobilu ceske drahy
Přes. Přes. + Přes Prohodit Odkud/Kam Odjezd Příjezd. Vyberte

Slevy na vlak 2019 → České dráhy, Regiojet, akční jízdenky

Čas na přestup. od. do. Dopravce. Spojení vlaky Českých drah a smluvních partnerů

Úvodní stránka | České dráhy

jizdenka na mobilu ceske drahy
Jízdenky na eShopu Českých drah je možné nakupovat na internetu a také prostřednictvím mobilních telefonů. K ověření platnosti vnitrostátní jízdenky již není nutné doklad tisknout, ale stačí ukázat příslušný kód na obrazovce notebooku, tabletu, iPadu nebo mobilního telefonu.

Jízdenka na léto | Mobilní web ČD

Těšíme se na váš první nákup Nabídka e-shopu ČD. Jednorázová jízdenka Pro jednu cestu tam, zpáteční nebo samostatná místenka Časové jízdenky Pro celodenní nebo pravidelné cestování po ČR Nostalgické vlaky Jízdenky pro zvláštní historické vlaky ČD Jízdenky pro skupiny Skupinové slevy a objednávky pro společné

Až 50% sleva na Celodenní jízdenku ČD | O2 Výhody

S Jízdenkou na léto může jeden cestující cestovat 7 nebo 14 dnů ve 2. třídě všech kategorií vlaků Českých drah. Jízdenku je možné zakoupit jen pro období od 1. července do 31. srpna, v prodeji je od 15. června. Jízdenka na léto je nepřenosná a cestovat na ní může jen osoba, jejíž jméno je na